czwartek, 9 października 2014

Suplementacja witamin może być przyjemna!



Mam dla Was sposób na świetną zabawę podczas suplementacji witamin!

Każda mama wie jak ważna jest suplemantacja u dzieci od momentu urodzenia a nawet jeszcze w maminym brzuchu. Suplementacja witamin, minerałów i niezbędnych pierwiastwków, których dziecko potrzebuje do prawidłowego rozwoju. Ja swojemu dziecięciu podaję wciąż tzw. rybkę, którą wycisma mu do buzi codziennie, nieprzerwanie od kiedy po porodzie wróciliśmy do domu. Witaminki te się zmieniają wraz z wiekiem, ale ciągle są to dobrej jakości potzrebne witaminki które pomagają mi chronić moje dziecko. Ważnym jest również aby zawierały one DHA, czyli pochodzące z rybiego oleju złoto ;) Ale skoro z ryby, to zapach i smak jest nienajprzyjemniejszy. Małe dziecko nie będzie narzekać, ale takie już mówiące owszem ;) Sami pamiętamy zapewne tą nieszczęsną i jakże okropną w smaku łyżeczkę tranu dziennie, okropna w smaku a jakże zbawienna dla naszego zdrowia...
Tak samo jest dziś, ale dziś w dobie globalizacji mamy więcej dostepnych produktów, więcej rodzajów, smaków, dodatków... Możemy wybrać nie tylko tak żeby było zdrowo, ale i tak żeby było smacznie. A nawet możemy pokusić się o to żeby było fajnie! Tak!

Tutaj na przeciw mamom i ich nielubiącym tranu dzieciom wychodzi firma Natural Pharmaceris ze swoim produktem OmegaMarine junior. Jest to suplement diety w formie śmiesznych małych rybek do żucia! ;) Owocowy smak! Fajne małe rybki które dziecko z największą przyjemnością żuje sobie i w efekcie zjada, i tym sposobem mamy najprzyjemniejszy na świcie sposób podania witamin. Moim zdaniem to rewoluyjny pomysł, bo np. ja podaje codzień podobną rybkę, z tym że nie do żucia a bezpośrednio wyciskam jej zawartość do buzi dziecka, więc z formą czy kształtem rybki jest oswojony od zawsze. Teraz będę mogła podac mu taką rybkę do rączki i sam ją zje, żując i samodzielnie przyjmując witaminki.

Sami zobaczcie jakie są sympatyczne i jakie mądre te rybeczki:








Takie fajne rybki można podawać dziecku od trzeciego roku życia, czyli w wieku przedszkolnym no i potem w wieku szkolnym oczywiście też. Dwie rybki zapewniają % dziennego zapotrzebowania dla dziecka w tym przedziale wiekowym. Można kupić je w opakowaniu na 1 miesiąc, czyli rybek, lub od razu w większym zestawie  z rybkami. Jeszcze raz przypominam: producent Natural Pharmaceris i produkt o któym mowa to suplement diety OmegaMarine junior. https://omegajunior.pl/

Moim zdaniem o rewolucja w podawaniu dzieciom tranu i innych produktów z DHA. Więc polecam!

2 komentarze:

  1. Mały Mysz łyka podobne kapsułki z Tranem, ale w formie owalnej a nie rybkowej :) Te bardziej mu się podobają.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wcale się nie dziwię ;) Te są naprawdę fajne ;)

      Usuń

Skoro już tu jesteś to zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło że podzielisz się ze mną swoim zdaniem ;) A jeśli nie chcesz nic pisac to zaobserwuj blog, będziesz na bieżąco z moją pisaniną :) Dziękuję i pozdrawiam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...