sobota, 20 września 2014

Jestem B(l)oginią! Blogujące mamy w Poznaniu # 2
Relację z mojego pierwszego w życiu spotkania blogerskiego B(l)oginie spotkanie blogujących mam możecie zobaczyć o tutaj, tam opis imprezy i wszystkiego poza prezentami, na które - nie oszukujmy się - miałam nadzieję że będą, ale że aż tyle i że takie wspaniałe to nie miałam pojęcia! Jestem miło zaskoczona ilością i jakością gadżetów i pełnowartoścowych produktów które sponsorzy zechcieli nam podarować. I tutaj znów największe buziaki należą się Marcie i Lenie z blogów Matka nie wariatka i Matka wygodna też czlowiek, organizatorkom tego wydarzenia w Poznaniu.

Nasze ukochane CzuCzu ;)


Ręcznie robiona zakładka do ksiązki od Icadoo ;)


Mój szczęsliwy los z loterii ;)

Dzbanek filtrujący Dafi <3


Poduszeczka od Mama po godzinach którą od razu pokochało moje dziecię <3

Spełnienie marzeń i ogromna motywacja! Angielski w karteczkach, opanuję raz dwa ten tysiąc słówek i zaczne pisac po angielsku ;)

Książka w pięknej oprawie, bajka do poduszki dla mojego dziecięcia.

Witaminki witaminki, lalalala la ;)Perły do prania, magiczne, rewelacyjne. Już wypróbowałam i zapach jest super!
Garść firmowych gadżetów od olx.pl


Dużo tego, bardzo dużo, nie spodziewałam się tylu podarków, aczkolwiek nie powiem, bardzo mnie cieszy taka ilość bo chyba każdy lubi prezenty ;) O wielu z tych rzeczy napiszę osobne posty, bo wszystkiego co mam na ich temat do powiedzenia w jednym wpisie nie zmieszczę, także zapraszam do zaglądania na blog. Niedługo przybliżę Wam kilka z tych fantastycznych prezentów jakie dostałam :)


Sponsorzy tych cudowności: czuczu,wydawnictwo zyskmama po godzinachszycie u kotywkatreczkach.plnatural pharmaceriszabawki kreatywne, figle migleminka.plaster li, fandoobabyhomeslash dot dashkids planetpink or blueoillan mamaolx.plłowcy trendówmama i jadafi.plolivo capmamykalendarzcebacebuszkalakmahockolesia rękodziałotortyonline,poduszaki.com.pl. Dziękuję!
I co myślicie? Dobrze że się wybrałam na to spotkanie, prawda? ;)

2 komentarze:

Skoro już tu jesteś to zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło że podzielisz się ze mną swoim zdaniem ;) A jeśli nie chcesz nic pisac to zaobserwuj blog, będziesz na bieżąco z moją pisaniną :) Dziękuję i pozdrawiam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...