czwartek, 13 listopada 2014

Pozycja obowiązkowa w dziecięcej biblioteczce KOLORY, Hervey TulletKolejna pozycja z mojego biblioteczkowego cyklu. 
Niezwykle kolorowa książka o kolorach ;) Masło maślane mi wyszło, ale tylko tak mogę ją opisać. Z resztą inaczej być by nie mogło ;) Świetna, zachęcająca do zabawy książka, dla dla najmłodszych. Książka która zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia. Pozycja którą trzeba mieć w swojej domowej dziecięcej biblioteczce. Zobaczcie te "Kolory":Hervé Tullet 
„Kolory”
Wydawca: Babaryba, Warszawa 2014
www.babaryba.pl
oprawa: twarda
64 strony

Niezwykle kolorowa, wymagająca aktywnego czytania i kreatywności. Zachęca do naciskania, dotykania, zamykania oczu, liczenia w pamięci, udawania że się maluje paluszkami, potrząsania książką, przechylania i przyciskania. Uczy kreatywnego myślenia, przewidywania, barw kolorów,
Kartki dużego formatu z papierem grubszym, przez co jest idealna dla dzieci na początku do pracy z rodzicem a potem już do samodzielnego przeglądania. 
Przyjemna w odkrywaniu, zdecydowanie wciąga podczas czytania i oglądania. Dziecko bawi się i uczy.  Idealna na jedną z pierwszych "prawdziwych" książek, ponieważ przyzwyczaja dziecko do czytania, zachęcając do sensorycznego poznawania, a przy okazji do zabawy.Polecam, powiem tylko że my ją kochamy ;)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Skoro już tu jesteś to zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło że podzielisz się ze mną swoim zdaniem ;) A jeśli nie chcesz nic pisac to zaobserwuj blog, będziesz na bieżąco z moją pisaniną :) Dziękuję i pozdrawiam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...