poniedziałek, 2 czerwca 2014

Lakierowy poniedziałek - czerwień na stopach
Z okazji lakierowego poniedziałku pokaże Wam czerwony lakier do paznokci, tylko tym razem w innej niż zwykle odsłonie, bo nie będzie on na paznokciach dłoni lecz stóp ;) Tak tak, piękny, czerwony pedikiur, w sam raz na nadchodzące cieplejsze dni kiedy to można będzie pokazać paluszki w sandałach czy japonkach ;)

Ten lakier to Astor Perfect Stay, w pięknym czerwonym odcieniu.
Lakier rewelacyjny, jeden z moich ulubionych. Ma zaokrąglony pędzelek co bardzo ułatwia malowanie, do tego trwałość jest super. Na dłoniach lakier trzyma się długo bo 4-7 dni, a na stopach to nawet dwa tygodnie. Pigmentacja również rewelacja, mocno kryjący lakier i w sumie wystarczyłoby pomalować pazurki raz, ale ja wolę mieć pewność i zawsze maluje dwa razy plus utwardzacz.
 Jeśli wybieram się do kosmetyczki "na stópki" albo jeśli sama je sobie robię to zawsze wybieram dla nich czerwień lub mocny róż, malinowy lub rubinowy. Nawet jeśli na dłoniach mam spokojniejszy kolor to na stopkach na ogół jest to coś mocniejszego ;) A ten lakier zdecydowanie się sprawdza na stopach i na dłoniach.
A jakie są wasze ulubione kolorki na stopy?


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Skoro już tu jesteś to zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło że podzielisz się ze mną swoim zdaniem ;) A jeśli nie chcesz nic pisac to zaobserwuj blog, będziesz na bieżąco z moją pisaniną :) Dziękuję i pozdrawiam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...