środa, 4 grudnia 2013

Modelinowe love - czyli kolczyki hand-made

Lubicie kolczyki? Ja uwielbiam :) Oto kilka sztuk które sama zrobiłam :)
 
 
Kiedyś zainspirowana Internetem wymyśliłam sobie że zrobię własne... no i się zaczęło. kupiłam niezbędne sprzęty, elementy i akcesoria, paczkę modeliny i całymi tygodniami siedziałam i dłubałam, lepiłam, składałam, tworzyłam później wypiekałam i podziwiałam... 

Rewelacyjne zajęcie dla kogoś kto ma setki pomysłów na minutę i nadpobudliwość w rękach tak jak ja :) Mogłam zrealizować wszystkie swoje pomysły, miałam na to czas i potrzebne sprzęty. Mogłam wyładować się artystycznie i codziennie pękać z dumy że udało mi się zrobić takie cuda! Jestem strasznie zadowolona z tej pasji, która była i minęła, ale nikt mi nie powie że tego nie robiłam :)
Niestety nie byłam w stanie tego wszystkiego nosić a że koleżankom na studiach się podobały moje kolczyki zaczęłam robić i dla nich, i tak moja kolekcja rosła i rosła, z kilkunastu sztuk zrobiło się duże kilkadziesiąt, a ja napalałam się ich tworzeniem i wcale nie miałam zamiaru ich nosić... W efekcie kilka sprzedałam, resztę rozdałam rodzinie i znajomym. W szafce mam już tylko kilka sztuk, ale nie ubolewam nad tym, bo pasja tworzenia pociągnęła mnie dalej i później robiłam kolczyki koralikowe, które już jak najbardziej mi posłużyły... ale o tym kiedyś w innym poście :)
 
Pytanie do Was, takie jak na początku postu: Lubicie kolczyki?

2 komentarze:

  1. super kolczyki .. !! :) pozazdrościć talentu...... pozdrawiam
    www.kacikkuby.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Skoro już tu jesteś to zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło że podzielisz się ze mną swoim zdaniem ;) A jeśli nie chcesz nic pisac to zaobserwuj blog, będziesz na bieżąco z moją pisaniną :) Dziękuję i pozdrawiam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...